Nowy serwis informacjaprawnicza.pl

Witaj,

Rozumiem Twoje zdziwienie. Prawdopodobnie dokładnie to samo poczułbym ja. To nie jest ten serwis, który chciałem znaleźć…

Muszę Cię wyprowadzić z błędu – adres serwisu się zgadza, zakres tematyczny serwisu też się zgadza, nie zgadza się tylko treść. Ale głęboko wierzę, że to się szybko zmieni.

Nasz serwis przechodzi istotną zmianę ponieważ formuła działania poprzedniego już się skończyła. Chcemy iść z duchem czasu i zaprezentować Ci informacje, które będą dla Ciebie miały jeszcze większą wartość niż wcześniej. Dlatego właśnie wróciliśmy do deski kreślarskiej i podjęliśmy decyzję o zmianie zespołu redakcyjnego.

Artykuły prezentowane w ramach serwisu informacjaprawnicza.pl nie będą już przygotowywane przez teoretyków. W to miejsce coraz częściej będziecie mogli znaleźć osoby, które na codzień prowadzą sprawy z różnych dziedzin prawa, tych dużych i tych mniejszych.

A ty będziesz mieć wpływ na zakres tematyczny, który będzie sie pojawiać w naszym serwisie.

Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki takiemu zabiegowi będziemy w stanie dostarczyć Ci informacje, które będą przedstawiały Tobie duży wyższą wartość. Nie zawsze będziesz w stanie sam sobie poradzić przed własnym problemem. Natomiast będziesz mógł zobaczyć szerszą perspektywę oraz sam podjąć decyzję, czy czujesz, że sam sobie dasz radę, czy może warto skonsultować swoją sprawę wcześniej z wybranym adwokatem.

Pewnie myślisz “…ok, ale ten serwis wygląda co najmniej dziwnie”. Pełna zgoda. Ale to przemyślane działanie. Dzieki temu, rzeczywiście nasza “biała karta” jest całkowitym początkiem nowej, lepszej jakości.Dodatkowo, mobilizuje to nas do szybszej pracy nad zakończeniem wewnętrznych dyskusji i zrealizowaniem nowego serwisu.

Jeśli masz jakiekolkwiek sugestie do tego jak według Ciebie powienien wyglądać nasz nowy serwis, abyś mógł z niego korzystać jak najlepiej, napisz do nas na kontakt@informajaprawnicza.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Close Menu